Gamintojų straipsniai

0 Comments

AR PASITEISINA NATŪRALIOS TERAKOTOS TAIKYMAS VONIOS PATALPOJE? AR PASITEISINA DRĖGNOSE PATALPOSE, SAUNOJE, KAIP GRINDŲ DANGA DUŠE?

Natūrali terakota (kaip pvz. COTTO tipo) turi savybę absorbuoti, todėl terakotos gamintojai paprastai rekomenduoja paviršių impregnuoti ir / arba padengti vašku. Investuotojui, kuris pirmąkart susiduria su tokia medžiaga, gali kilti tam tikrų abejonių ir baimių.

Remdamiesi įgyvendintais projektais mes pasidalinsime savo patirtimi su Jumis. Žemiau mes pademonstruosime keletą skirtingų vonios kambario įrengimo pavyzdžių, kur buvo panaudota mūsų įmonėje pagaminta terakotos danga.


PAVYZDYS NR.1: TERAKOTA GOTHIC 30×15 CM DIDELĖJE VONIOJE

Vieta: didelė vonia vienbučiame gyvenamame name, kuris įrengtas vietoj buv. senos vokiečių mokyklos. Po terakotos plytelėmis yra elektrinis grindų šildymas. Rangovas atliko darbus labai kruopščiai, atsižvelgdamas į mūsų rekomendacijas: iškart po plytelių įrengimo išvalė ir atliko impregnavimą. Mūsų nuomone, viskas pavyko puikiai, nepaisant to, kad su šios rūšies grindų danga buvo susidurta pirmąkart.

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-1

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-2roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-3

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-4


PAVYZDYS NR.2: TERAKOTA COTTO 10×10 IR MOZAIKA COTTO 5×5 VONIOS GRINDIMS IR SIENOMS

Žemiau esančiose nuotraukose – mažas vonios kambarys, kuriame grindims bei sienoms tarpusavyje derinami du mūsų gaminiai: COTTO 10×10 su MOZAIKA COTTO 5×5. Tai laiko patikrinta 2009 m. realizacija – terakota plytelės pritaikytos aplink vonią, kur nuolatinė ir intensyvi drėgmė ant sienų ir grindų paviršių.

DĖMESIO: mažose ir sudėtingos formos išplanavimo patalpose rekomenduojame naudoti mažas plyteles bei mozaiką. Visais atvejais, kai naudojama terakota, mes siūlome pagalvoti ir apie intensyvaus taškinio apšvietimo įrengimą.

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-5

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-6roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-8

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-9


PAVYZDYS NR.3: TERAKOTA GOTHIC 10×10 IR TERAKOTA GOTHIC 20×20 VONIOS GRINDIMS

Žemiau esančiose nuotraukose demonstruojamos trys to paties užsakovo vonios (naujos statybos vienbučiame name). Darbai atlikti 2008 m.. TERAKOTA GOTHIC 10×10 plytelės pritaikytos nedidelėje vonioje ir greta esančioje saunoje, o antroje – didesnėje – vonios patalpoje panaudotos plytelės TERAKOTA GOTHIC 20×20.

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-10roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-12

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-11

Viršutinėse nuotraukose ties įėjimais į sauną ir į dušą panaudotos plytelės TERAKOTA GOTHIC 10×10. Žemiau kitas vonios kambarys su plytelėmis TERAKOTA GOTHIC 20×20.

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-13roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-15

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-14

Trečioje – didelėje – vonios patalpoje plytelės TERAKOTA GOTHIC 20×20.

roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-16roginski-terakotos-grindu-danga-vonioje-17

APIBENDRINIMAS

Jeigu ketinate vonios kambariui suteikti „rustic” arba industrinį stilių, tada mūsų terakota ir GOTHIC COTTO gali būti puikus pasirinkimas. Mūsų klientų atsiliepimai patvirtina, kad mūsų plytelės tinka vonios kambariui ir ypač drėgnoms patalpoms. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jeigu kiltų kokių nors problemų su mūsų produkcija, visada galite kreiptis į mus arba į mūsų atstovus dėl patarimų – mes visada stengiamės pagal galimybes padėti.


Parengė: „Kvėpuojanti-siena.lt“, šaltinis: ROGIŃSKI WARSZTAT ARTYSTYCZNY s.c., Lenkija

Comments are closed.