Gamintojų straipsniai

0 Comments
Gerband ROOFTITE® sistema užtikrina pastato sandarumą

Kaip skelbia projektavimo taisyklės, pastatų sandarumas yra būtina sąlyga šiuolaikinei energiją taupančiai statybai. Platus Gerband ROOFTITE® sistemos produktų asortimentas Jums visada suteiks galimybę rasti Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Intensyvus mokslinių tyrimų plėtojimas mūsų pačių laboratorijose mums nuolat leidžia išlaikyti aukštą kokybės lygį mūsų gaminių, kurie savo sudėtyje neturi toksinų. Be to, jie jau atitinka technines sąlygas, kurių galimai reikalaus būsimi reglamentai bei standartai.

Pagrindinė pastato hermetiškumo funkcija – saugoti termoizoliaciją ir nešančiąsias konstrukcijas. Visų pirma – drėgmės prasiskverbimo prevencija. Jeigu nepasitelksime apsaugos, ne tik termoizoliacija iš dalies praras savo efektyvumą, bet gali atsirasti ir pelėsiai, kurie paveiktų medines konstrukcijas sumažindami jų laikančią galią. Rezultate būtų rimtas konstrukcinis pažeidimas.

Gerband ROOFTITE® gaminiai yra itin ilgaamžiai, taikant efektyvius sprendimus su šių gaminių pagalba galima saugiai eksploatuoti savo pastatą. Į energijos taupymą orientuoti statybos metodai taip pat gerokai prisideda prie išmetamų CO2 kiekio mažinimo. Be to, mūsų ROOFTITE® produktų asortimentas suteikia galimybę atsisakyti medienos laikančio konstruktyvo cheminio impregnavimo – mes už sveiką gyvenamą ir darbinę aplinką be toksinų.

Gerband ROOFTITE® gaminių sistemą galima taikyti gyvenamuosiuose namuose, biurų pastatuose, komercinės ir pramoninės paskirties pastatuose. Nesvarbu, ar tai yra nauja statyba, ar restauravimo projektas, ar renovacija, jūs gausite sandarų pastatą, kuris tarnaus pagal savo paskirtį dešimtmečius.

gerband-rooftite-sistema


Parengė: „Kvėpuojanti-siena.lt“, šaltinis: Gerlinger GmbH & Co. KG , Vokietija

Comments are closed.